Choose language: Tipy na fotbal, hokej a basket pro kurzové sázky Free betting tips and predictions Analizy i prognozy dla zakładów Fussballtipps Besplatni tipovi za danas Predicciones para el fútbol Prévisions pour le football Pronostici di calcio Statistici sportive din fotbal Sport fogadások Sportstatistieken Canli sonuçlar Прогнозы на футбол Πληροφορίες σχετικά με προγνωστικά Dicas de apostas Speltips gratis Prognoser og tips Live tulokset Fodbold resultater
voorspellingen INDEX
score 1 0 2 tip
08.08 FC KhabarovskFK Krasnodar B ? : ?xxx--
08.08 FK Tom TomskFC Orenburg ? : ?xxx--
08.08 FC Tekstilshchik IvanovoMetallurg Enisey ? : ?xxx--
08.08 Fakel VoronezAkron Togliatti ? : ?xxx--
08.08 Metallurg LipetskRotor Volgograd ? : ?xxx--
08.08 Spartak Moskva BFC Veles Moscow ? : ?xxx--
08.08 Volgar AstrakhanKAMAZ Chelny ? : ?xxx--
08.08 Baltika KaliningradNeftekhimik Nizhnekamsk ? : ?xxx--
08.08 FC Alania VladikavkazKuban Kholding ? : ?xxx--
08.08 Torpedo MoskvaFC Dolgoprudny ? : ?xxx--

TABEL TOTAAL THUIS UIT  
M W D L GF GA W D L GF GA PTS W D L GF GA PTS +/- PTS
1. Torpedo Moskva 4 3 1 0 10 2 2 1 0 8 1 7 1 0 0 2 1 3 +1 10
2. Fakel Voronez 4 3 1 0 8 3 2 1 0 6 3 7 1 0 0 2 0 3 +1 10
3. FC Veles Moscow 4 3 0 1 4 1 2 0 0 2 0 6 1 0 1 2 1 3 +3 9
4. FC Khabarovsk 4 2 2 0 4 2 0 0 0 0 0 0 2 2 0 4 2 8 +8 8
5. FC Orenburg 4 2 1 1 9 3 2 0 1 8 2 6 0 1 0 1 1 1 -2 7
6. Neftekhimik Nizhnekamsk 4 2 1 1 6 1 2 1 0 6 0 7 0 0 1 0 1 0 -2 7
7. FC Alania Vladikavkaz 4 2 1 1 8 5 0 0 0 0 0 0 2 1 1 8 5 7 +7 7
8. Spartak Moskva B 4 2 1 1 4 7 1 1 0 2 1 4 1 0 1 2 6 3 +1 7
9. KAMAZ Chelny 4 1 2 1 4 4 1 1 1 3 3 4 0 1 0 1 1 1 -4 5
10. Akron Togliatti 4 1 2 1 4 4 1 1 1 2 2 4 0 1 0 2 2 1 -4 5
11. FK Krasnodar B 4 1 2 1 4 4 1 1 1 4 4 4 0 1 0 0 0 1 -4 5
12. Rotor Volgograd 4 0 4 0 2 2 0 4 0 2 2 4 0 0 0 0 0 0 -8 4
13. Volgar Astrakhan 4 1 1 2 2 6 1 0 0 1 0 3 0 1 2 1 6 1 +1 4
14. Metallurg Lipetsk 4 1 1 2 5 13 1 1 0 5 4 4 0 0 2 0 9 0 -2 4
15. FC Tekstilshchik Ivanovo 4 0 3 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0 3 1 1 2 3 +3 3
16. Baltika Kaliningrad 4 0 3 1 4 5 0 1 0 1 1 1 0 2 1 3 4 2 0 3
17. FK Tom Tomsk 4 1 0 3 3 6 1 0 0 1 0 3 0 0 3 2 6 0 0 3
18. FC Dolgoprudny 4 0 2 2 2 5 0 1 0 1 1 1 0 1 2 1 4 1 -1 2
19. Kuban Kholding 4 0 1 3 4 8 0 0 3 2 6 0 0 1 0 2 2 1 -8 1
20. Metallurg Enisey 4 0 1 3 3 8 0 1 1 2 5 1 0 0 2 1 3 0 -5 1
Thuiswedstrijden THUIS
P W D L GF GA PTS
1. Torpedo Moskva 3 2 1 0 8 1 7
2. Fakel Voronez 3 2 1 0 6 3 7
3. Neftekhimik Nizhnekamsk 3 2 1 0 6 0 7
4. FC Orenburg 3 2 0 1 8 2 6
5. FC Veles Moscow 2 2 0 0 2 0 6
6. FK Krasnodar B 3 1 1 1 4 4 4
7. Rotor Volgograd 4 0 4 0 2 2 4
8. Akron Togliatti 3 1 1 1 2 2 4
9. KAMAZ Chelny 3 1 1 1 3 3 4
10. Spartak Moskva B 2 1 1 0 2 1 4
11. Metallurg Lipetsk 2 1 1 0 5 4 4
12. FK Tom Tomsk 1 1 0 0 1 0 3
13. Volgar Astrakhan 1 1 0 0 1 0 3
14. Baltika Kaliningrad 1 0 1 0 1 1 1
15. FC Dolgoprudny 1 0 1 0 1 1 1
16. Metallurg Enisey 2 0 1 1 2 5 1
17. FC Alania Vladikavkaz 0 0 0 0 0 0 0
18. FC Khabarovsk 0 0 0 0 0 0 0
19. FC Tekstilshchik Ivanovo 0 0 0 0 0 0 0
20. Kuban Kholding 3 0 0 3 2 6 0
Uitwedstrijden UIT
P W D L GF GA PTS
1. FC Khabarovsk 4 2 2 0 4 2 8
2. FC Alania Vladikavkaz 4 2 1 1 8 5 7
3. Torpedo Moskva 1 1 0 0 2 1 3
4. Fakel Voronez 1 1 0 0 2 0 3
5. FC Veles Moscow 2 1 0 1 2 1 3
6. FC Tekstilshchik Ivanovo 4 0 3 1 1 2 3
7. Spartak Moskva B 2 1 0 1 2 6 3
8. Baltika Kaliningrad 3 0 2 1 3 4 2
9. FC Orenburg 1 0 1 0 1 1 1
10. KAMAZ Chelny 1 0 1 0 1 1 1
11. Akron Togliatti 1 0 1 0 2 2 1
12. FK Krasnodar B 1 0 1 0 0 0 1
13. FC Dolgoprudny 3 0 1 2 1 4 1
14. Volgar Astrakhan 3 0 1 2 1 6 1
15. Kuban Kholding 1 0 1 0 2 2 1
16. Neftekhimik Nizhnekamsk 1 0 0 1 0 1 0
17. Rotor Volgograd 0 0 0 0 0 0 0
18. FK Tom Tomsk 3 0 0 3 2 6 0
19. Metallurg Enisey 2 0 0 2 1 3 0
20. Metallurg Lipetsk 2 0 0 2 0 9 0

FORM TABLE - LAST 6 MATCHES TOTAAL THUIS UIT  
P W D L GF GA W D L GF GA PTS W D L GF GA PTS +/- PTS
1. Torpedo Moskva 4 3 1 0 10 2 2 1 0 8 1 7 1 0 0 2 1 3 +1 10
2. Fakel Voronez 4 3 1 0 8 3 2 1 0 6 3 7 1 0 0 2 0 3 +1 10
3. FC Veles Moscow 4 3 0 1 4 1 2 0 0 2 0 6 1 0 1 2 1 3 +3 9
4. FC Orenburg 4 2 1 1 9 3 2 0 1 8 2 6 0 1 0 1 1 1 -2 7
5. Neftekhimik Nizhnekamsk 4 2 1 1 6 1 2 1 0 6 0 7 0 0 1 0 1 0 -2 7
6. FC Alania Vladikavkaz 4 2 1 1 8 5 0 0 0 0 0 0 2 1 1 8 5 7 +7 7
7. Spartak Moskva B 4 2 1 1 4 7 1 1 0 2 1 4 1 0 1 2 6 3 +1 7
8. FC Khabarovsk 3 1 2 0 2 1 0 0 0 0 0 0 1 2 0 2 1 5 +5 5
9. Akron Togliatti 3 1 2 0 3 2 1 1 0 1 0 4 0 1 0 2 2 1 -1 5
10. FK Krasnodar B 4 1 2 1 4 4 1 1 1 4 4 4 0 1 0 0 0 1 -4 5
11. KAMAZ Chelny 4 1 2 1 4 4 1 1 1 3 3 4 0 1 0 1 1 1 -4 5
12. Rotor Volgograd 4 0 4 0 2 2 0 4 0 2 2 4 0 0 0 0 0 0 -8 4
13. Volgar Astrakhan 4 1 1 2 2 6 1 0 0 1 0 3 0 1 2 1 6 1 +1 4
14. Metallurg Lipetsk 4 1 1 2 5 13 1 1 0 5 4 4 0 0 2 0 9 0 -2 4
15. Baltika Kaliningrad 4 0 3 1 4 5 0 1 0 1 1 1 0 2 1 3 4 2 0 3
16. FC Tekstilshchik Ivanovo 4 0 3 1 1 2 0 0 0 0 0 0 0 3 1 1 2 3 +3 3
17. FK Tom Tomsk 4 1 0 3 3 6 1 0 0 1 0 3 0 0 3 2 6 0 0 3
18. FC Dolgoprudny 4 0 2 2 2 5 0 1 0 1 1 1 0 1 2 1 4 1 -1 2
19. Kuban Kholding 4 0 1 3 4 8 0 0 3 2 6 0 0 1 0 2 2 1 -8 1
20. Metallurg Enisey 4 0 1 3 3 8 0 1 1 2 5 1 0 0 2 1 3 0 -5 1

UNDER/OVER TABLE TOTAAL THUIS UIT
UNDER 2.5 OVER 2.5 UNDER 2.5 OVER 2.5 UNDER 2.5 OVER 2.5
1. Kuban Kholding 1 / 4 25% 3 / 4 75% 1 / 3 33% 2 / 3 67% 0 / 1 0% 1 / 1 100%
2. FC Alania Vladikavkaz 1 / 4 25% 3 / 4 75% 0 / 0 0 / 0 1 / 4 25% 3 / 4 75%
3. Metallurg Enisey 1 / 4 25% 3 / 4 75% 0 / 2 0% 2 / 2 100% 1 / 2 50% 1 / 2 50%
4. Torpedo Moskva 1 / 4 25% 3 / 4 75% 1 / 3 33% 2 / 3 67% 0 / 1 0% 1 / 1 100%
5. Spartak Moskva B 1 / 4 25% 3 / 4 75% 1 / 2 50% 1 / 2 50% 0 / 2 0% 2 / 2 100%
6. FC Orenburg 2 / 4 50% 2 / 4 50% 1 / 3 33% 2 / 3 67% 1 / 1 100% 0 / 1 0%
7. Akron Togliatti 2 / 3 67% 1 / 3 33% 2 / 2 100% 0 / 2 0% 0 / 1 0% 1 / 1 100%
8. FC Khabarovsk 2 / 3 67% 1 / 3 33% 0 / 0 0 / 0 2 / 3 67% 1 / 3 33%
9. KAMAZ Chelny 3 / 4 75% 1 / 4 25% 2 / 3 67% 1 / 3 33% 1 / 1 100% 0 / 1 0%
10. Neftekhimik Nizhnekamsk 3 / 4 75% 1 / 4 25% 2 / 3 67% 1 / 3 33% 1 / 1 100% 0 / 1 0%
11. FK Krasnodar B 3 / 4 75% 1 / 4 25% 2 / 3 67% 1 / 3 33% 1 / 1 100% 0 / 1 0%
12. Volgar Astrakhan 3 / 4 75% 1 / 4 25% 1 / 1 100% 0 / 1 0% 2 / 3 67% 1 / 3 33%
13. FK Tom Tomsk 3 / 4 75% 1 / 4 25% 1 / 1 100% 0 / 1 0% 2 / 3 67% 1 / 3 33%
14. Fakel Voronez 3 / 4 75% 1 / 4 25% 2 / 3 67% 1 / 3 33% 1 / 1 100% 0 / 1 0%
15. Baltika Kaliningrad 3 / 4 75% 1 / 4 25% 1 / 1 100% 0 / 1 0% 2 / 3 67% 1 / 3 33%
16. Metallurg Lipetsk 0 / 4 0% 4 / 4 100% 0 / 2 0% 2 / 2 100% 0 / 2 0% 2 / 2 100%
17. FC Veles Moscow 4 / 4 100% 0 / 4 0% 2 / 2 100% 0 / 2 0% 2 / 2 100% 0 / 2 0%
18. FC Dolgoprudny 4 / 4 100% 0 / 4 0% 1 / 1 100% 0 / 1 0% 3 / 3 100% 0 / 3 0%
19. Rotor Volgograd 4 / 4 100% 0 / 4 0% 4 / 4 100% 0 / 4 0% 0 / 0 0 / 0
20. FC Tekstilshchik Ivanovo 4 / 4 100% 0 / 4 0% 0 / 0 0 / 0 4 / 4 100% 0 / 4 0%

GOALS PER MATCH OVERALL HOME AWAY
P 0 1 2 3 4 5 6 6+ AVG P 0 1 2 3 4 5 6 6+ AVG P 0 1 2 3 4 5 6 6+ AVG
1. Metallurg Lipetsk 4 0 0 0 0 2 2 0 0 4.50 2 0 0 0 0 1 1 0 0 4.50 2 0 0 0 0 1 1 0 0 4.50
2. FC Alania Vladikavkaz 4 0 0 1 1 2 0 0 0 3.25 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 0 0 1 1 2 0 0 0 3.25
3. FC Orenburg 4 0 0 2 0 2 0 0 0 3.00 3 0 0 1 0 2 0 0 0 3.33 1 0 0 1 0 0 0 0 0 2.00
4. Torpedo Moskva 4 1 0 0 1 1 1 0 0 3.00 3 1 0 0 0 1 1 0 0 3.00 1 0 0 0 1 0 0 0 0 3.00
5. Kuban Kholding 4 0 0 1 2 1 0 0 0 3.00 3 0 0 1 2 0 0 0 0 2.67 1 0 0 0 0 1 0 0 0 4.00
6. Fakel Voronez 4 0 1 2 0 0 0 1 0 2.75 3 0 1 1 0 0 0 1 0 3.00 1 0 0 1 0 0 0 0 0 2.00
7. Spartak Moskva B 4 1 0 0 2 0 1 0 0 2.75 2 1 0 0 1 0 0 0 0 1.50 2 0 0 0 1 0 1 0 0 4.00
8. Metallurg Enisey 4 0 1 0 2 1 0 0 0 2.75 2 0 0 0 1 1 0 0 0 3.50 2 0 1 0 1 0 0 0 0 2.00
9. Baltika Kaliningrad 4 1 1 1 0 0 0 1 0 2.25 1 0 0 1 0 0 0 0 0 2.00 3 1 1 0 0 0 0 1 0 2.33
10. FK Tom Tomsk 4 0 2 1 0 0 1 0 0 2.25 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1.00 3 0 1 1 0 0 1 0 0 2.67
11. Volgar Astrakhan 4 0 2 1 0 1 0 0 0 2.00 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1.00 3 0 1 1 0 1 0 0 0 2.33
12. KAMAZ Chelny 4 0 1 2 1 0 0 0 0 2.00 3 0 1 1 1 0 0 0 0 2.00 1 0 0 1 0 0 0 0 0 2.00
13. FK Krasnodar B 4 1 0 2 0 1 0 0 0 2.00 3 0 0 2 0 1 0 0 0 2.67 1 1 0 0 0 0 0 0 0 0.00
14. FC Dolgoprudny 4 0 1 3 0 0 0 0 0 1.75 1 0 0 1 0 0 0 0 0 2.00 3 0 1 2 0 0 0 0 0 1.67
15. Neftekhimik Nizhnekamsk 4 1 2 0 0 0 1 0 0 1.75 3 1 1 0 0 0 1 0 0 2.00 1 0 1 0 0 0 0 0 0 1.00
16. Akron Togliatti 3 1 1 0 0 1 0 0 0 1.67 2 1 1 0 0 0 0 0 0 0.50 1 0 0 0 0 1 0 0 0 4.00
17. FC Veles Moscow 4 0 3 1 0 0 0 0 0 1.25 2 0 2 0 0 0 0 0 0 1.00 2 0 1 1 0 0 0 0 0 1.50
18. Rotor Volgograd 4 2 0 2 0 0 0 0 0 1.00 4 2 0 2 0 0 0 0 0 1.00 0 0 0 0 0 0 0 0 0
19. FC Khabarovsk 3 2 0 0 1 0 0 0 0 1.00 0 0 0 0 0 0 0 0 0 3 2 0 0 1 0 0 0 0 1.00
20. FC Tekstilshchik Ivanovo 4 2 1 1 0 0 0 0 0 0.75 0 0 0 0 0 0 0 0 0 4 2 1 1 0 0 0 0 0 0.75